Prezenty Borne Sulinowo

1 of
Wstecz Dalej

O Firmie

  • ID Firmy: 1115

  • Dodane: 19 lutego, 2019

  • Wyświetlenia: 131

Opis

Wiadomo, ilu mężczyzn, tyle istotnych zainteresowań i preferencji. O ile prezent dla ukochanego rodzi się nie tak duży (choć po latach związku może trudniejszy?), o tyle najważniejsze problemy budzi pytanie, jakie prezenty dla ludzi spodobają się tacie, koledze czy dziadkowi. Oto kilka pomysłów, i dla ukochanych.

Prezenty Tychowo

1. Zabawne

Wśród prezentów dla ludzi z poczuciem humoru znaleźć mogą się personalizowane gadżety, takie jak śmiesznie wykonane spinacze, długopisy czy przyciski do papieru z nazwiskiem i oryginalnym komplementem wobec posiadacza, zestaw – nadmuchanych – balonów z helem, fartuszek kuchenny, podtrzymywacz do wina w oryginalnym kształcie, imprezowy kapelusz, maszynka do czynienia waty cukrowej, peruka, okładka na pozycję z zajęciem na flaszkę alkoholu czy kolejka z szynami lub klocki lego (zwłaszcza, jeśli znamy dziecięce upodobania obdarowywanego).

Co kupić mężczyźnie?

Co kupić mężczyźnie?

Dobrym wyborem, bo przyjemnym, funkcjonalnym i określonym w sumie od nas, są podkoszulki z nadrukami. Dla kolegi, przyjaciela, męża, ukochanego – możemy wymyślić dowolny napis lub wybrać drink z polecanych. Oczywiście mogą być obecne konteksty w stylu: „Jestem największy na świecie” albo „Jeśli więc czytasz, czemu nie wyjdziemy na kawę?” ( ta raczej dla brata lub kumpla). Dla gościa, kogo mniej znamy, lub uważamy za poważniejszą osobę, wybrać możemy krajobraz z ziemi, którą lubi, czy obrazek łączący się do jego zainteresowaniem, jak super samochód, gry komputerowe albo wędkowanie.

Zobacz również pożyczka mikrokasa

2. Do centra przez żołądek

Niemal zawsze doskonałym wpływem na prezenty dla klientów będzie…. jedzenie. Można upiec w bloku tort czy ciasto z napisem „Dla najlepszego…”, uzyskać dobre wino. Niejednego ucieszy też koszyk pełen przysmaków, na przykład w sposobu kuchni włoskiej lub skandynawskiej. Zwłaszcza samotnie mieszkający mężczyźni docenią pewnie dbałość o ich żołądki. Nie zostawiajmy te jednak, że i wśród gości znaleźć można wielu mistrzów kuchni, również w dzisiejszych momentach nie będzie zaskoczeniem prezent, który ułatwi im parzyć znakomitą kawę czy niebanalne herbaty. Tu ale powinien być delikatnym, nie każdego taki prezent ucieszy!

3. Klasycznie

Nadal są też ponadczasowe klasyczne prezenty dla klientów, jak kosmetyki do golenia, golarki, swetry, czapki, krawaty także nowe dziedziny garderoby. Klasykiem są i książki – gdy nie znasz dobrze gustu pana, któremu bierzesz taki prezent, zawsze możesz zaryzykować leksykon (na dowód zbierający ciekawe wydarzenia wieku czy super wynalazki technicznie). Spodobać mogą się również albumy, choćby ilustrujące najidealniejsze miejsca świata lub największe ludzkie wyczyny. Ciekawe prezenty dla mężczyzn to i mapy – na model do powieszenia na granicy, zarówno te te, jak i stylizowane na antyczne. I tak: narzędzia (wkrętarka, wiertarka, zestaw śrubokrętów – pod warunkiem, że nie będzie obecne potrafiło stanowić odczytane jako złośliwa aluzja – no, chyba, że wymagasz ją zrobić!) oraz elektronika. Mężczyźni kochają elektroniczne gadżety – od niedawnego smartfona, przez zegarek mierzący tętno i kontrolujący jakość snu, po lokalizator sposobów i portfela.

Propozycji jest coraz wiele. Prezenty dla mężczyzn to jednak także wszelkie wyposażenie sportowe czy górskie, wygodny fotel, a nawet miękki pled i poduszka, by mogli tak odpocząć. Pamiętajmy, że ważne są słowa, których użyjemy, dając coś ważnemu dla nas mężczyźnie.
Dużo informacji
Więcej porady zlokalizujesz na ścianie Co kupić mężczyźnie? na jakiej wydobywają się prezenty i gadżety dla ludzi.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o